NB Quality

„NB Quality“ – tai aukštos kokybės specializuoti chemijos produktai orientuoti į automobilių segmentą, pramonę ir netgi tinkami naudoti kasdienėje buityje.
„NB Quality“ asortimentą sudaro didelė gama produktų įvairaus dydžio pakuotėse, pradedant klijų tūtele ir baigiant didelėmis statinėmis detalių nuriebalinimo skysčio. Taipogi kataloge galima rasti tokių produktų kaip rūdžių tirpiklis, detalių tepimo priemonės, hermetikai, vario tepalas, stabdžių dalių valikliai, kuro priedai, langų bei kilimų valikliai ir gausybė kitų produktų. Sau naudingų produktų čia gali rasti automobilių remonto įmonės, elektrikai, suvirintojai, dažytojai, statybininkai, namų meistrai ir šeimininkės.
„NB Quality“ techninės priežiūros cheminės priemonės yra pagamintos geriausiose Europos gamyklose ir jų gamyboje pasinaudota iš mūsų klientų gautais atsiliepimais. Visos techninės priežiūros cheminės priemonės atitinka Europos Komisijos REACH reglamento reikalavimus, kas užtikrina cheminių medžiagų kokybę ir atitiktį.


nb_quality_logo

Žiūrėti produktų katalogą


Dėl išsamesnės informacijos kreiptis:
Ričardas Vaškelis – ricardas.vaskelis(at)jungent.eu
+370 686 50276